kniha KOMIKS MACÍK A MAMINKA za 249-Dětský bazar

kniha KOMIKS MACÍK A MAMINKA za 249 Kč, bazar Praha 5 - Radotín

249,- Kč

+ poštovné 69 ,- Kč

Neregistrovaný inzerent

kniha - komiks Macík a maminka, formát A4, 156 stran, 249 Kč
Komiksové příběhy malého kocourka
Milí čtenáři,
před pěti lety se v dětském časopise Dráček narodil kocourek Macík.
Byl stejně roztomilý a hravý jako všechna koťata na světě. Ale jak
rostl, začal se od ostatních čtyřnohých chlupáčků odlišovat.
Nenapadlo by ho třeba prohánět myšky po dvoře nebo chňapat po mouchách. Tenhle náš Macík čte knížky o dinosaurech, provádí nejrůznější pokusy, zkoumá, jak se z housenky stává motýl, pozoruje úplněk, slaví Vánoce i Velikonoce… zkrátka objevuje zákonitosti přírody a baví ho zároveň i svět lidských kamarádů.
Macík se díky své zvídavé povaze dostává často do situací, z nichž mu jeho moudrá a věčně dobře naladěná maminka musí pomáhat. Mnohdy ale úplně stačí, když mu nějaký problém jednoduše a po maminkovsku objasní a Macík si tohle její vysvětlení zapíše do své chytré kocouří hlavičky.
Pro všechny, kdo neznají časopis Dráček, už jen malá poznámka na závěr: Na každý díl komiksu o nezbedném kocourkovi Macíkovi navazuje stránka či dvě, které téma z komiksu dále rozvíjejí. Někdy se jedná o hravou encyklopedii, jindy o malované čtení, zábavný kvíz, krátkou pohádku či nápad na jednoduché tvoření. Tohle uspořádání bylo zachováno i v této knižní podobě, protože nápad se setkal u čtenářů a jejich rodičů i prarodičů s velkým úspěchem.
Tak ať se vám knížka líbí a ať se Macík, kocourek, který nikdy nebude dospělý, stane i vaším kamarádem.

   604 200 531

Lokalita:           Praha 5 - Radotín

   HRAČKY

13/05/19

Číslo inzerátu:     46693

Počet zobrazení: 235

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nazasílejte peníze za zboží předem neznámým nebo neprověřeným inzerentům. Více o pravidlech bezpečného nákupu.