Elektronické hračky z bazaru | Dětskýbazar.cz

Elektronické hračky

Dětský foťák Kidizoom - V-Tech z bazaru
1 600,- Kč
Prodáme foťák VTECH, nástupce nejoblíbenějšího dětského fotoaparátu KIDIZOOM, oceněného mimo jiné titulem HRAČKA ROKU. PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ A OPRAVDOVÉM ZÁJMU MOŽNÁ SLEVA. v sekci vzdělávacích hraček. Oproti svému předchůdci disponuje vyšším reálným rozlišením 1,3 MP, čtyřnásobným digitálním zoomem a vnitřní pamětí 128 MB. Nechybí kamera, ani oblíbené videohry na cesty. Samozřejmostí je robustní a těžce rozbitné tělo fotoaparátu, výhodou tohoto fotoaparátu je také jeho odlehčení oproti předchůdci a nižší cena. Tento skvělý fotoaparát určen pro děti již od 3 let, dá dětem záruku bezpečné hry a naučí je i díky instalovanému "střihovému programu" kreativnímu myšlení. Fotoaparát lze propojit s PC. Používané minimálně, malého nebaví.Ve 100% stavu. .
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Praha
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Hračka do vody
380,- Kč
Nové PARTY IN THE TUB - hračka pro děti do vany. Tuto světelnou blbinku připevníte na vanu, nebo jen tak vhodíte do vody. Bliká měnícími se barvami. Ve vodě dělá různé barevné efekty a pak to vypadá, že bliká celá vana. Skvělá věc pro děti, když se koupou.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Chrudim
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Dětský počítač Megabyte
400 ,- Kč
dětský dvoujazyčný počítač Megabyte. Lze používat v češtině nebo angličtině. Má 4 sekce používání: slovní zásoba a gramatika (11 úkolů-chybějící písmena, protiklady, množné číslo, slovní přesmyčky atd.), matematika (součet, násobení, méně a více než , algebra atd.), hudba a kreslení, hry a zábava (věž Hanoi, ping pong, grand prix, kámen nůžky, papír atd.) Celkem 39 úkolů plus demo. Vhodný pro předškoláky nebo už školáky s možností využití k procvičování do školy zábavnou formou :-) U počítače myš, ale doteď nevíme na co je :-) Na 4 tužkové baterie. Zcela funkční, výborný stav. Vhodné pro předškoláky nebo školáky na procvičování zábavnou formou.
Inzerent - dětský bazar bjondo Lokalita inzerenta Havířov
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
prodam videochuvicku
1 000,- Kč
dobry den prodam videochuvicku whiteberry lcd 2.5 monitorovaci system bezdratovy vice kanalovy,muze byt propojeno s pc,vestavene auto.prepinaci jednotku,2,5ldc ma vystup pro tv avideo ,snimaci barevny cip a vestaveny mikrofon,sporic obrazovky,ledindikace slabych baterii,kamera ma 11 led + 1cds.
Oblíbit  0 | Počet fotek 1