Houpačky z bazaru | Dětskýbazar.cz

Houpačky

detska houpačka z bazaru
200,- Kč
Prodam detskou houpacku do elektriky nebo baterie. Z boku plastu praskla nevadi k funkcnosti
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Pisek
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Dětská houpačka MASTER Baby
400,- Kč
Dětská houpačka MASTER Baby. Pestrobarevná zábavná dětská houpačka, vhodná na zahradu nebo na dětské hřiště. Dětská houpačka má stabilní konstrukci a je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Ja som to mala v byte.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  3 | Počet fotek 1
houpačka
1 000,- Kč
Prodam přenosnou,skladací houpačku,která je vhodná do bytu či zahradu.Při rychlém jednání dam slevu.Pokut mate zájem volejte 731813077.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta frydek-mistek
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Prodám houpačku
1 000,- Kč
Prodám houpačku 1rok starou,má 6melodií a 6 úrovní houpání.Je nepoškozená a skoro nová.Původní cena byla 1999,-Kč kupovali jsme houpačku v Chiccu,účet máme,takže je houpačka stále v záruce.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Praha
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Houpačka Graco
2 000,- Kč
Prodám krásnou houpačku Graco. Houpačka je v záruce a nepoužívaná.Nemáme na ní místo.Vše v záruce a s doklady.Sama houpe dítě a hraje ukolébavky.6 rychlostí houpání,2 rychlosti jemných vibrací,3 pozice nastavení sedátka,5-ti bodové upínací pásy.Vhodné od narození do 12.kg.Původní cena 3700 nyní 2000.Novorozence houpačka krásně uklidní připadá si zase jako v bříšku a kojence zabaví.
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Houpačka
800,- Kč
Prodám tuto houpačku zn. Fisher Price. Má 2 rychlosti houpání a hraje 5 melodií. Houpačka dítě sama houpe, je výborným pomocníkem, třeba když si potřebujete doma něco udělat. Malý v ní i občas usínal. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pásy.Houpačka je na baterie-buřty. Nosnost 0-9kg. Je ve výborném stavu. Cena 800Kč i s poštovným
Oblíbit  0 | Počet fotek 1