Knihy z bazaru | Dětskýbazar.cz

Knihy

Kniha o matce a dítěti z bazaru
70 ,- Kč
Prodám velmi zachovalou knihu.
Inzerent - dětský bazar ludmi Lokalita inzerenta celá ČR
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Gayle Forman - Jen jeden rok z bazaru
85 ,- Kč
Počet stran: 344 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV. ANOTACE: Když se Willem probere z bezvědomí, vůbec netuší, kde je. V Praze? V Dubrovníku? Anebo snad doma v Amsterodamu? Francouzský lékař mu ošetřil ránu na hlavě, ta ale Willema bolí o dost méně než vzpomínka na krásnou Američanku, které říkal Lulu. Proč se jen nezeptal na její pravé jméno? Strávil s ní pouhý jeden den v Paříži a něco na tom dni – anebo na té dívce – ho nutí položit si otázku, zda mu není souzeno zůstat s Lulu už navždy. Jenomže jak ji najít? Willem se znovu vydává na cesty, bloudí od Mexika až po Indii a doufá, že to děvče nějakým zázrakem znovu potká. Jak ale měsíce plynou, začíná Willem pochybovat, zda je ruka osudu opravdu tak silná, jak si myslel… Pokračování románu Jen jeden den z pera bestselleristky Gayle Formanové je romantickým příběhem volby a náhody, ale i štěstí, které je možno najít, když se právě volba s náhodou potkají.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Vaddey Ratner - Stín Banyánu z bazaru
99 ,- Kč
Počet stran: 288 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV. Výjimečný debutový román Vaddey Ratnerové, autorky s nevšedním citem pro jazyk, o naději, síle dětské představivosti, lásky k příběhům i k životu samotnému, který se odehrává na pozadí jedné z nejtemnějších a nejbrutálnějších kapitol lidské historie. Píše se rok 1975 a pro sedmiletou Raami ze dne na den končí dětství. Její otec se za rozbřesku vrací ze své pravidelné procházky se zprávou o bojích, které právě zachvátily ulice Phnompenhu, hlavního města Kambodže. Chaos revoluce a následný teror záhy rozdrtí všechny představy, které doposud holčička o světě měla. Ve světě novém, v němž se smrt, hladovění a tvrdá práce na hranici fyzických možností stanou něčím tak hrůzně všedním a všudypřítomným, se malá Raami upne k tomu jedinému, co jí z násilně přervaného dětství zbylo – k tradičním kambodžským mýtům a legendám, které jí vyprávěl otec. V ovzduší brutálního systematického teroru, kde je paměť brána jako nemoc a záminka popravě, se dívka snaží s jejich pomocí bojovat o každý další den, kdy zůstane naživu
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Fabio Geda - V moři jsou krokodýli z bazaru
65 ,- Kč
Počet stran: 176 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV ANOTACE: Když šestiletému Enájatovi zastřelí otce, už nic není jako dřív. V Afghánistánu vládne tálibánský režim, který tyranizuje obyčejné lidi, a nikdo si není jistý životem. Po několika letech hrozeb a ukrývání se matka nakonec rozhodne – vezme synka a jede s ním do Pákistánu. Po třech dnech se chlapec probudí v pokoji úplně sám. Matka je pryč a jemu nezbývá než vyjít ven do nepřátelského světa. Je mu deset let a vydává se bojovat o holý život.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Jennifer Clement - Ukradené modlitby z bazaru
59 ,- Kč
Počet stran: 224 ČTENÁ JEDNOU, SUPER STAV ANOTACE: Ladydi Garcia Martinez je vášnivá, zábavná a chytrá. Ale to není žádná výhra. Narodila se totiž do světa, kde je nebezpečné být dívkou. V horách mexického Guerrera se musí ženy o sebe postarat samy, protože jejich muži odešli hledat příležitost jinam. Ve stínu drogové války se tu na kraji vesnice kupí těla, aby se za pomoci štírů a hadů vrátila zpátky do země. Vyučování probíhá jen občas, to když se nějaký dobrovolník nechá zlákat, aby na jeden školní rok opustil město. V Guerreru kralují narkobaroni, zatímco matky tu převlékají svoje dcery za syny, a pokud to nejde, „dělají je ošklivé“ – stříhají jim vlasy, začerňují zuby, cokoli, jen aby je uchránili před nenasytnými drogovými kartely. A kdykoli se nablízku objeví černé SUV, Ladydi se spolu se svými kamarádkami schovávají do děr za domy jako zvířata, aby je nikdo neviděl.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Johannes Mario Simmel - Všichni lidé bratry jsou z bazaru
159 ,- Kč
Počet stran: 664 JEDNOU ČTENÁ. ANOTACE: Tématem nepochybně nejznámějšího a nejúspěšnějšího, dějově velmi bohatého a spletitého autorova románu, je příběh dvou bratrů, z nichž jeden má druhého sprovodit ze světa úkladnou vraždou, nakonec se však sám stane obětí najatého vraha. Čtenář je vtažen do prostředí velkého byznysu, válečných zločinců, nočních podniků, lásky a nenávisti, erotiky a kriminality. Ale i v tomto světě platí rčení, že „na každého jednou dojde“.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Eric Frattini - Vodní labyrint z bazaru
59 ,- Kč
Počet stran: 480 NEČTENÁ, PŘESTO DOLE OŠOUPANÁ Z KNIHOVNY. ANOTACE: Mladá archeoložka Afdera Brooksová se dostaví k smrtelné posteli své babičky, výstřední milionářky a sběratelky umění. Ta Afdeře svěří dědictví bezpečně uložené v jedné americké bance - starobylý rukopis. Afdera podniká cestu kolem světa, aby odkryla záhadný obsah tohoto dokumentu. Cesta vrcholí v Benátkách ve vodním labyrintu. Z Vatikánu zasahuje intrikující kardinál Lienart, který se všemožně snaží zabránit odhalení, jež by mohl přinést poničený pergamen.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Rebecca James - Krásné zlo z bazaru
69 ,- Kč
Počet stran: 296 JEDNOU ČTENÁ, TROCHU POMAČKANÝ PŘEBAL NAHOŘE Z KNIHOVNY. ANOTACE: Velmi očekávaný debut australské autorky, prodáno ještě před vydáním do řady zemí. Kniha vypráví příběh očima mladé Katherine, která se po traumatu, kdy před jejíma očima opilí mladíci znásilní a zabijí její sestru, přestěhuje a začne chodit na novou školu. Skamarádí se se školní hvězdou Alice, která se k ní ale chová stále podivněji, až se z ní vyvine psychopat. Důvod, proč dívku pronásleduje, je kupodivu Katherinina zavražděná sestra….
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Gilles Legardinier - Zítra začnu nový život z bazaru
69 ,- Kč
Počet stran: 312 NEČTENÁ, NAHOŘE TROCHU OHLÝ PŘEBAL Z KNIHOVNY. ANOTACE: Jako kdyby se spojila Bridget Jonesová s Amélií z Montmartru. To si přece nenecháte ujít! Julie Tournellová je téměř třicetiletá Pařížanka, která ještě stále hledá muže svých snů. Práci bankovní úřednice považuje za dočasný omyl a šeď jednotlivých dnů jí zpestřují jen trapasy a maléry, do nichž se s větší či menší měrou vlastního přičinění neustále dostává. Radikální změna v Juliině životě přijde zároveň s novou cedulkou na poštovní schránce v jejím domě. Ricardo Patatras… Sice nového souseda ještě ani neviděla, ale přesto se rozhodne konat. Vždyť co kdyby byl právě on ten pravý? Plna neopodstatněných nadějí udělá Julie celou řadu věcí, od nichž by rozumná žena upustila už ve chvíli, kdy ji napadnou. Záměrně si zničí počítač a pije nenáviděné kafe, jen aby byl v její blízkosti – a také aby zanedlouho zjistila, že Ricardo je muž snad až příliš dokonalý na to, aby vůbec existoval. Je tady ovšem jeden problém: i Ricardo má svá tajemství. A Julie potřebuje vědět o svém vyvoleném vše! Nikoho nepřekvapí (a Julii nejméně), že při odhalování záhad Ricardova života jde z jednoho průšvihu do trapasu a zase zpět, ale informuje nás o nich se statečným nadhledem. Akorát… akorát si po večerech opakuje stále stejnou větu: Zítra začnu nový život!
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Alexandra Potter - Není přání jako přání z bazaru
99 ,- Kč
Počet stran: 310 NEČTENÁ, MINIMÁLNĚ ZMÁČKLÝ PŘEBAL NAHOŘE Z KNIHOVNY. VČETNĚ ORIG. ZÁLOŽKY :) ANOTACE: Úspěšná anglicky píšící autorka literatury pro ženy Alexandra Potter vstupuje premiérově na český trh. Při četbě její knihy budete váhat, zda vám její tvorba připomíná spíše Betty MacDonaldovou v moderním hávu nebo eskapády Bridget Jonesové. Samostatná rusovlasá Londýňanka Heather se stále vyrovnává s nevěrou bývalého přítele, po němž jí zůstaly jen hořké vzpomínky a nesplacený byt. Jednoho dne v dešti potká cikánku, která jí vnutí vřes pro štěstí, který prý splní všechna přání. A svět se jako mávnutím kouzelného proutku skutečně začíná měnit a život se rozjasňuje. Splněná přání začínají nabírat na obrátkách, Heather je zaskočená tím, co se děje. Ale když do rodinného života zasáhne nečekaná a vážná nemoc otce, usoudí, že je nejvyšší čas na vřes zapomenout a ujasnit si priority. Váhá, jestli jí přání skutečně plnil vřes, nebo to byly shody okolností a náhody. Těžko říct… Vtipná, čtivá kniha pro moderní samostatné ženy, které dokážou brát život s nadhledem a humorem.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Susan Spencer - Wendelová - Než řeknu sbohem z bazaru
69 ,- Kč
Počet stran: 320 NEČTENÁ, NAHOŘE KOUSEK NATRHLÝ PŘEBAL Z KNIHOVNY. ANOTACE: Kniha zachycuje autentický příběh ženy, uznávané americké novinářky a matky tří malých dětí, která si jednoho dne všimne, že se jí ztenčuje levá ruka. Začíná kolečko po doktorech a verdikt je nemilosrdný: Lou Gehrigova choroba, neurodegenerativní progresivní onemocnění, které poškozuje nervové buňky. Příčina: neznámá. Vyléčení: nemožné. Prognóza: odhadem rok života. Autorka se vydává na závod s časem – chce, aby si s rodinou užila co nejvíce šťastných chvil..
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Patricia Shaw - Mangový vrch z bazaru
59 ,- Kč
Počet stran: 576 NEČTENÁ, VELMI DOBRÝ STAV ANOTACE: Syn Pace MacNamary Duke se rozhodne postavit na vlastní nohy a proti vůli svých bratrů Johna Pace a Paula koupí nádhernou stanici Mangový vrch. Dobrodružná povaha ho však nenechá v klidu, přidává se ke svému příteli Harrymu Merrimanovi, který žene dobytek daleko do vnitrozemí nového státu Queensland. Oba se seznamují s Edwardem, synem lorda Jasina Heselwooda. Jejich protivníky i přáteli jsou na této cestě původní obyvatelé, Austrálci, kteří se zoufale snaží bojovat za svobodu a zachování svého způsobu života.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Elizabeth Nobleová - Dívka od vedle z bazaru
99 ,- Kč
Počet stran: 360 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV. ANOTACE: Vítejte v New Yorku na Upper East Side v budově s červenou markýzou. Eve a Ed Gallagherovi začínají v bytě 7A nový život. Mělo by to být šťastné období, ale od chvíle, kdy Eve odjela z Anglie, si připadá ztracená a osamělá. Životy dvou jiných rodin se prolnou, když se ženatý Jason zamiluje do vdané Rachael. A pokud jde o milovnici červené knihovny Charlotte Murphyovou ze 2A, je poblázněná do portýra, avšak příliš uzavřená ve svých snech, aby podnikla další krok. Všechny ovlivní, když tajnosti a touhy skryté za zavřenými dveřmi konečně vyplují napovrch.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Evan Mandery - Má věčná Q z bazaru
69 ,- Kč
Počet stran: 336 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV. ANOTACE: Kdo by nestál o zaručené rady do života? Občas by se hodil přesný návod, čemu se vyhnout, na co se naopak soustředit, aby se měl člověk na světě co nejlépe. Ale čeho je moc… Mladého spisovatele nedlouho před svatbou navštíví podivný host z budoucnosti, v němž pozná své vlastní starší já. Ten muž pro něj má jediné, ale důrazné varování… A vlákno vypravěčova života se začne odvíjet úplně jiným směrem. Záhadné návštěvy tím však nekončí a jeho existence se zamotává víc a víc. Jediné, co zůstává, jsou vzpomínky na Q – věčnou, nezapomenutelnou a nepřekonatelnou lásku.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Jane Johnson - Desátý dar z bazaru
59 ,- Kč
Počet stran: 279 JEDNOU ČTENÁ, PĚKNÝ STAV ANOTACE: Debutový román nadějné autorky, který obsahuje historické prvky, romantiku, dobrodružství i prvky nadpřirozena, se odehrává ve dvou dějových rovinách - v přítomnosti a v 17. století. V přítomnosti se setkáme s postavou Julie Lovatové, majitelkou malého krejčovského obchůdku, která má milostný poměr s manželem své nejlepší přítelkyně, Michaelem. Ten se však rozhodne aféru skončit, a na rozloučenou své milence věnuje starou knihu o vyšívání. Julia zjistí, že se mezi vzory skrývají ručně napsané poznámky, které představují deníkové záznamy mladé devatenáctileté dívky Catherine ze sedmnáctého století, která sní o kariéře umělkyně. Po nájezdu pirátů se spolu s dalšími vesničany stane zajatkyní na lodi směřující do Maroka, kde mají být prodáni do otroctví. Julie je příběhem mladé Catherine zcela fascinována a je rozhodnuta, že toho musí o jejím osudu zjistit více. Vydává se tedy do Maroka….
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Christoffer Carlsson - Jednooký králík z bazaru
40 ,- Kč
Počet stran: 460 JEDNOU ČTENÁ, DOBRÝ STAV, TROCHU UMAZANÉ HRANY LISTŮ. ANOTACE: Druhý román mladého držitele ceny Nejlepší švédská detektivka roku 2013. V údolí za městečkem, kde Airman David strávil dětství, stojí opuštěný dům. Společně s pěti přáteli tu teď David tráví dlouhé letní dny - slunce, grilování, pití, sex a páchání krádeží pod rouškou noci. Kradené zboží ukrývají v domě. V malé skupině ale postupně narůstají rozbroje, pod povrchem to vře. Co se opravdu děje v údolí? Jednooký králík je napínavý román o malém místě, kde se dějí velké věci. Letní venkovský thriller s náladou, která se zadírá pod kůži. Příběh o lásce a přátelství, tajemství i lžích.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Peter Prange - Uloupený ráj z bazaru
45 ,- Kč
Počet stran: 496 ČTENÁ JEDNOU, TROCHU POMAČKANÝ PŘEBAL NAHOŘE A MALÉ UMAZÁNÍ OBALU ANOTACE: Když se poprvé setkali, jako by propadli kouzlu. Neboť Lauru Paddingtonovou a Harryho Wintera spojí jeden z největších příběhů lásky 20. století. Milují se bezvýhradně a neustále překračují dosažené hranice. Opojeni sebou a obklopeni uměleckými přáteli koncem třicátých let v Paříži. V dvojsamotářství jimi vytvořeného ráje daleko od světa v Provenci. Ale hrozí, že skutečnost, jíž zdánlivě stále unikají, je nakonec dostihne…
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Deborah Lawrenson - Lucerna v temnotě z bazaru
99 ,- Kč
Počet stran: 392 NEČTENÁ, BEZ PŘEBALU, SUPER STAV ANOTACE: Moderní gotický román o lásce, tajemství a vraždě je svěžím počteníčkem, které vás přenese do malebné Provence. Hlavní hrdinka Eve potkává šarmantního, ale uzavřeného Doma ve Švýcarsku. Je to jako zásah blesku – chtějí být spolu, a tak se společně vydávají na jih Francie, do opuštěného domu obklopeného voňavými poli levandule. Oboustranné okouzlení umocňuje odloučená poloha domu a překrásná tajuplná lucerna, která ho osvětluje... Pod vlivem nádherné provensálské krajiny, opojné vůně léta se Eve cítí tak jako nikdy předtím. S přicházejícím podzimem se ochlazují dny i Domova láska... Co přinese zima?
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Učte své dítě z bazaru
175 ,- Kč
Praktický průvodce určený rodičům dětí od novorozenců až po předškolní věk " Jak s potomkem rozvíjet úspěšnou komunikaci " Pohybové, mentální a manuální schopnosti dětí od narození do čtyř let věku "Jednoduché testy sluchu, zraku, pozornosti, inteligence a vnímání " Bohatá škála her, činností, hraček a pomůcek vhodných pro celkový rozvoj dítěte.
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Kuchařka pro děti, Rádce nemocí dětí knihy z bazaru
250 ,- Kč
2 Skvělé knihy, koupené mnou osobně v Anglii. Jedna When your child is ill = super průvodce nemocemi u dětí od narození.... vyberete příznak, a šipkami se dostáváte dále, zodpovídáte otázky o příznacích nemoci dítěte a nakonec se dopátráte, jak závažně na tom Vaše dítě je.... perfektní průvodce u malých dětí. Mne hodně pomohl. Každá maminka v UK tuto knížku má. Cena 300 Kč. Je samozřejmě v ANgličtině. Druhá knížka - kuchařka podle Anabel Karnel... skvělé recepty určené pro ty nejmenší až po 5. rok. Když Vaše dítko nechce jíst, jsou tam recepty, jak udělat jídlo rozmanité, hlavně zdraví, vtipné atd... samozřejmě v Angličtině. Anabel Karnel je vyhlášená kuchařka pro děti. Cena 250 Kč. A podle těchto receptů se dá vařit i u nás. mám sama vyzkoušeno.
Inzerent - dětský bazar chandlerka Lokalita inzerenta Hradec Králové
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
 KNÍŽKA NĚŽNÁ NÁRUČ RODIČŮ z bazaru
240,- Kč
Prodám knížku Něžná Náruč Rodičů. Hlavně pro nastávající maminky. Úplně nová, a hlavně v perfektním stavu! Uvnitř je CD. Prodám za 240 KČ (plus poštovné), pokud máte zájem piště na email: [email protected]
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Planá nad Lužnicí
Oblíbit  0 | Počet fotek 5
učte své dítě z bazaru
220,- Kč
Kniha jak objevit a rozvíjet schopnosti dítěte
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Beroun
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Čekáme druhé dítě - Prestonová Penny Dr z bazaru
60 ,- Kč
Počít a donosit druhé miminko nebývá vždy snazší nebo stejně snadné jako u prvního. Každou fázi tohoto procesu – početí, těhotenství, porod a samotné narození dítěte – budou provázet zkušenosti, ale skutečnost se od nich může lišit. Vaše schopnost počít zdravé dítě a porodit ho, riziko vzniku určitých komplikací spojených s těhotenstvím, to, jak se vám bude dařit udržet tělesnou pohodu svou i svého nenarozeného miminka, zatímco pečujete o starší dítě, a vaše schopnost zorganizovat život rodiny se dvěma dětmi – to je jen pár úkolů, kterým se budete muset v druhém těhotenství postavit čelem. Knižní průvodce těhotenstvím jsou povětšinou zaměřeny na ženy, jež čekají první miminko, a o dalších těhotenstvích se zpravidla zmiňují jen zběžně. Kniha, kterou právě držíte v ruce, tuto mezeru na trhu zaplňuje. Rok vydání: 2011 Počet stran: 128 Formát: Brožovaná
Inzerent - dětský bazar Verča Lokalita inzerenta Celá ČR
Oblíbit  1 TOP | Počet fotek 1
Kuchařka pro těhotné z bazaru
60 ,- Kč
Čekáte miminko a víte, co byste měla jíst? V knize najdete přehled nezbytných živin, seznam potravin, které se v těhotenství nedoporučují, více než 60 receptů na teplé a rychlé snídaně, lehké svačiny, výživné polévky, saláty plné vitaminů, slavnostní večeře, dezerty a koktejly, které jsou nejen zdravé, ale uspokojí vaše rozmanité chutě. A pokud se bojíte se, že během těhotenství příliš přiberete, inspirujte se návodem jak se vrátit k původní postavě - rychle a bezpečně.
Inzerent - dětský bazar Verča Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  0 TOP | Počet fotek 1
Prodám knihu "Kniha pro tatínky" z bazaru
70 ,- Kč
Prodám knihu "Kniha pro tatínky -- Vše, co potřebujete vědět o těhotenství, porodu a prvním roce života ve třech" od autorů Robert Richter, Eberhard Schäfer.
Inzerent - dětský bazar stanleys Lokalita inzerenta Příbram
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Velká kniha o matce a dítěti
250,- Kč
Velká kniha o matce a dítěti - Jste v jiném stavu a máte obavy z průběhu těhotenství nebo porodu? Každé těhotenství a každé miminko je výjimečné. Snahou této knihy je ukázat, co podle rodičů nejlépe funguje a co činí život nejjednodušším: praktická řešení běžných problémů. Dozvíte se podrobnosti o prenatální péči, porodních bolestech a porodu, jak zacházet s kojencem, jak krmit, kojit, co je umělá výživa, kdy se dítě stává osobností, jak se projevuje nemoc i vše o lécích.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Pardubice
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Kniha Těhotenství a porod
100 ,- Kč
Kniha těhotenství a porod včetně internetových odkazů. Perfektní stav jako nová.
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Těhotenství-velký průvodce
250,- Kč
Prodám krásnou knihu TĚHOTENSTVÍ od početí k porodu-velký průvodce. PC 599 Kč. Nyní 250 Kč vč. poštovného. Kniha je téměr nepoužitá.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Praha 5
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
kalendář průvodce těhotenstvím
50,- Kč
každý týden popisuje co se děje s miminkem i matkou, perfektí průvodce od začátku do konce těhotenství
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
kalendář průvodce těhotenstvím
50,- Kč
každý týden popisuje co se děje s miminkem i matkou, perfektí průvodce od začátku do konce těhotenství
Oblíbit  0 | Počet fotek 1

Stránky