Knihy z bazaru | Dětskýbazar.cz

Knihy

Učte své dítě z bazaru
190 ,- Kč
Praktický průvodce určený rodičům dětí od novorozenců až po předškolní věk " Jak s potomkem rozvíjet úspěšnou komunikaci " Pohybové, mentální a manuální schopnosti dětí od narození do čtyř let věku "Jednoduché testy sluchu, zraku, pozornosti, inteligence a vnímání " Bohatá škála her, činností, hraček a pomůcek vhodných pro celkový rozvoj dítěte.
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly z bazaru
150 ,- Kč
Rady pro rodiče dětí od 2 do 18 let. V knize naleznete: • Jak v dětech podporovat zdravou sebedůvěru, ale nevychovat z nich rozmazlené jedince. • Jakým způsobem můžeme dosáhnout přátelské spolupráce s dětmi a jak je učit samostatnosti. • Cvičení, ve kterých si uvědomíte chyby, jichž se případně dopouštíte při jednání s dítětem. • Jak namísto dlouhého vysvětlování zákazu pomůžeme dítěti splnit jeho přání alespoň v představách (abychom mu usnadnili přijetí zákazu a vyvarovali se konfliktu). • Otázky, které vám umožní vžít se do pocitů dítěte, abyste lépe pochopili jeho chování. • Řadu skutečných příběhů s typickými situacemi z každodenního života. • Vzorové dialogy ukázané v kreslených scénkách. • Jak reagovat, přijde-li za vámi dítě s problémem, a jak tento problém řešit. • Inspiraci i pro řešení mezilidských vztahů mezi dospělými a pro posílení sebevědomí méně průbojných jedinců. Metody se dají uplatnit na jakoukoliv věkovou skupinu.
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Kuchařka pro děti, Rádce nemocí dětí knihy z bazaru
250 ,- Kč
2 Skvělé knihy, koupené mnou osobně v Anglii. Jedna When your child is ill = super průvodce nemocemi u dětí od narození.... vyberete příznak, a šipkami se dostáváte dále, zodpovídáte otázky o příznacích nemoci dítěte a nakonec se dopátráte, jak závažně na tom Vaše dítě je.... perfektní průvodce u malých dětí. Mne hodně pomohl. Každá maminka v UK tuto knížku má. Cena 300 Kč. Je samozřejmě v ANgličtině. Druhá knížka - kuchařka podle Anabel Karnel... skvělé recepty určené pro ty nejmenší až po 5. rok. Když Vaše dítko nechce jíst, jsou tam recepty, jak udělat jídlo rozmanité, hlavně zdraví, vtipné atd... samozřejmě v Angličtině. Anabel Karnel je vyhlášená kuchařka pro děti. Cena 250 Kč. A podle těchto receptů se dá vařit i u nás. mám sama vyzkoušeno.
Inzerent - dětský bazar chandlerka Lokalita inzerenta Hradec Králové
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Kniha o matce a dítěti z bazaru
70 ,- Kč
Prodám velmi zachovalou knihu.
Inzerent - dětský bazar ludmi Lokalita inzerenta celá ČR
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
 KNÍŽKA NĚŽNÁ NÁRUČ RODIČŮ z bazaru
240,- Kč
Prodám knížku Něžná Náruč Rodičů. Hlavně pro nastávající maminky. Úplně nová, a hlavně v perfektním stavu! Uvnitř je CD. Prodám za 240 KČ (plus poštovné), pokud máte zájem piště na email: [email protected]
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Planá nad Lužnicí
Oblíbit  0 | Počet fotek 5
učte své dítě z bazaru
220,- Kč
Kniha jak objevit a rozvíjet schopnosti dítěte
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Beroun
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Čekáme druhé dítě - Prestonová Penny Dr z bazaru
60 ,- Kč
Počít a donosit druhé miminko nebývá vždy snazší nebo stejně snadné jako u prvního. Každou fázi tohoto procesu – početí, těhotenství, porod a samotné narození dítěte – budou provázet zkušenosti, ale skutečnost se od nich může lišit. Vaše schopnost počít zdravé dítě a porodit ho, riziko vzniku určitých komplikací spojených s těhotenstvím, to, jak se vám bude dařit udržet tělesnou pohodu svou i svého nenarozeného miminka, zatímco pečujete o starší dítě, a vaše schopnost zorganizovat život rodiny se dvěma dětmi – to je jen pár úkolů, kterým se budete muset v druhém těhotenství postavit čelem. Knižní průvodce těhotenstvím jsou povětšinou zaměřeny na ženy, jež čekají první miminko, a o dalších těhotenstvích se zpravidla zmiňují jen zběžně. Kniha, kterou právě držíte v ruce, tuto mezeru na trhu zaplňuje. Rok vydání: 2011 Počet stran: 128 Formát: Brožovaná
Inzerent - dětský bazar Verča Lokalita inzerenta Celá ČR
Oblíbit  1 TOP | Počet fotek 1
Kuchařka pro těhotné z bazaru
60 ,- Kč
Čekáte miminko a víte, co byste měla jíst? V knize najdete přehled nezbytných živin, seznam potravin, které se v těhotenství nedoporučují, více než 60 receptů na teplé a rychlé snídaně, lehké svačiny, výživné polévky, saláty plné vitaminů, slavnostní večeře, dezerty a koktejly, které jsou nejen zdravé, ale uspokojí vaše rozmanité chutě. A pokud se bojíte se, že během těhotenství příliš přiberete, inspirujte se návodem jak se vrátit k původní postavě - rychle a bezpečně.
Inzerent - dětský bazar Verča Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  0 TOP | Počet fotek 1
Prodám knihu "Kniha pro tatínky" z bazaru
70 ,- Kč
Prodám knihu "Kniha pro tatínky -- Vše, co potřebujete vědět o těhotenství, porodu a prvním roce života ve třech" od autorů Robert Richter, Eberhard Schäfer.
Inzerent - dětský bazar stanleys Lokalita inzerenta Příbram
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Nová velká kniha o mateřství
290,- Kč
Nová velká kniha o mateřství-Již třetí vydání úspěšné příručky pro všechny rodiče, kteří očekávají přírůstek do rodiny. Jednotlivé kapitoly provázejí maminku (i tatínka) od prvních dní počínajícího těhotenství, přes předporodní přípravu a porod až po první roky života jejich miminka. Jednotlivé texty, rady a tipy doprovází mnoho barevných ilustrací. Kniha je psána pro české čtenářky, na přípravě se podíleli přední čeští odborníci a jsou v ní zohledněny aktuální problémy a situace, se kterými se čeští rodiče mohou setkat. Součástí nového vydání bude také CD s melodiemi a písničkami pro nejmenší i jejich maminky.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Břeclav
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Velká kniha o matce a dítěti
250,- Kč
Velká kniha o matce a dítěti - Jste v jiném stavu a máte obavy z průběhu těhotenství nebo porodu? Každé těhotenství a každé miminko je výjimečné. Snahou této knihy je ukázat, co podle rodičů nejlépe funguje a co činí život nejjednodušším: praktická řešení běžných problémů. Dozvíte se podrobnosti o prenatální péči, porodních bolestech a porodu, jak zacházet s kojencem, jak krmit, kojit, co je umělá výživa, kdy se dítě stává osobností, jak se projevuje nemoc i vše o lécích.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Pardubice
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Kniha Těhotenství a porod
100 ,- Kč
Kniha těhotenství a porod včetně internetových odkazů. Perfektní stav jako nová.
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Těhotenství-velký průvodce
250,- Kč
Prodám krásnou knihu TĚHOTENSTVÍ od početí k porodu-velký průvodce. PC 599 Kč. Nyní 250 Kč vč. poštovného. Kniha je téměr nepoužitá.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Praha 5
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
kalendář průvodce těhotenstvím
50,- Kč
každý týden popisuje co se děje s miminkem i matkou, perfektí průvodce od začátku do konce těhotenství
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
kalendář průvodce těhotenstvím
50,- Kč
každý týden popisuje co se děje s miminkem i matkou, perfektí průvodce od začátku do konce těhotenství
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Deník našeho děťátka z bazaru
100 ,- Kč
Půvabná knížka, album, v níž si uchováte jedinečné vzpomínky na vzácné okamžiky narození vašeho potomka. Můžete si vlepovat fotografie, vpisovat váhy a míry, zaznamenat nejoblíbenější kašičky, nejmilejší hračky, první úsměv, datum prvního vyrostlého zoubku. Knihu doprovázejí různé tabulky, půvabné ilustrace, říkánky a verše pro usínání. Album v pouzdře bude trvalým památníčkem pro rodiče i děti.
Inzerent - dětský bazar Verča Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  1 TOP | Počet fotek 1
Kniha Měsiční znamení
59,- Kč
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Kniha Léčba neplodnosti z bazaru
50 ,- Kč
Oblíbit  0 TOP | Počet fotek 1