PRO MAMINKY z bazaru | Dětskýbazar.cz

PRO MAMINKY

MISTRA antikoncepce z bazaru
550 ,- Kč
Antikoncepce MISTRA. 3x21 tablet, chybí pouze jedna tabletka z jednoho platíčka. Do 07/2019
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Přebalovací taška z bazaru
399 ,- Kč
Nabízím přebalovací tašku s podložkou ve slušném stavu viz foto.Plzeň
Inzerent - dětský bazar jarys Lokalita inzerenta Plzen
Oblíbit  0 | Počet fotek 5
odsávačka NUK Luna z bazaru
1 890,- Kč
Prodám odsávačku NUK Luna pořízenou v kamenném obchodu 18.8.2017. Pořizovací cena 1.990,- Kč. Účtenka o zakoupení k dispozici, takže v případě potřeby je možné reklamovat. Nejlépe Olomouc. Prodám za 1.890,- Kč. V případě rychlého jednání možná sleva.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Olomouc
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Manualni odsavacka mleka Avent z bazaru
300,- Kč
Prodam jen nekolikrat pouzitou manual odsavacku materskeho mleka Avent, pridam i sberace materskeho mleka od Aventu - nepouzite.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Praha a okoli
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Sukně vel-38-40 Emma Peel z bazaru
40 ,- Kč
Nošená teplejší sukně Emma Peel,stále v pořádku, vzadu zapínání na zip! Velikost psána 40, ale může být i 38, raději měřte! Poštovné je dle váhy, většinou od 49Kč-včetně balného!!Možný i osobní odběr! ROZMĚRY: d.45 cm,pas 2x 35-37 cm
Inzerent - dětský bazar makicat Lokalita inzerenta Benešov
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Šátek z bazaru
1 300,- Kč
Moznost i poslat na dobirku
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Ústí nad Labem, Teplice
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Kvetoucí koupel - Blooming bath, limetková barva z bazaru
650,- Kč
Prodám úplne novou, nepoužitou, original zabalenou podložku na koupání miminka. Bloomingbath je měkká a pružná vložka, kterou můžete vložit do každé nádoby pro bezpečnou koupel (umyvadlo, vanička, dřez). Šetří vaše záda. Je ideální od narození do cca 1 roku. Můžete ho však používat i pro větší dítě ve vaně jako změkčující podložku na sezení. Puvodní porizovací cena 990 Kč na feedo.cz
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Praha
Oblíbit  0 | Počet fotek 4
Kniha o matce a dítěti z bazaru
70 ,- Kč
Prodám velmi zachovalou knihu.
Inzerent - dětský bazar ludmi Lokalita inzerenta celá ČR
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Kniha Dítě a já z bazaru
50 ,- Kč
Prodám tuto knihu - https://knihy.abz.cz/prodej/dite-a-ja. Nepoškozená, ale jsou vidět známky čtení. Je to sice starší kniha, ale velmi nápomocná.
Inzerent - dětský bazar sonajiroutova Lokalita inzerenta Praha 2
Oblíbit  0 | Počet fotek 4
Kabelka z bazaru
0 ,- Kč
Kabelka k nákupu nad 150 Kč zdarma světle hnědou kabelku, zapínání na zip. Rozměry – dno 23,5 cm x 6, 5 cm, výška 14, 5 cm (měřeno uprostřed).
Inzerent - dětský bazar eglina Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Modrá kabelka z bazaru
60 ,- Kč
Prodám modrou kabelku, zapínání na druk. Rozměry – dno 29 cm x 6 cm, výška 15 cm (měřeno uprostřed). Kabelka je neodřená, málo nošená, cena 60 Kč, v Brně možné osobní předání.
Inzerent - dětský bazar eglina Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Persil Německy 7.15 KG 110 Vypraní! z bazaru
600,- Kč
Dobrý den chci nabídnout k prodeji Německý Persil kvalita jiná než český Persil 110 Vypraní 7,15 KG Univerzal nebo i na Barevné prádlo. Prodám i po jednom Kusu nebo více Kusu. Moje Matka pere s tímto Persilem a je nadmíru spokojená vše ji to vypralo bez problemu.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Gayle Forman - Jen jeden rok z bazaru
85 ,- Kč
Počet stran: 344 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV. ANOTACE: Když se Willem probere z bezvědomí, vůbec netuší, kde je. V Praze? V Dubrovníku? Anebo snad doma v Amsterodamu? Francouzský lékař mu ošetřil ránu na hlavě, ta ale Willema bolí o dost méně než vzpomínka na krásnou Američanku, které říkal Lulu. Proč se jen nezeptal na její pravé jméno? Strávil s ní pouhý jeden den v Paříži a něco na tom dni – anebo na té dívce – ho nutí položit si otázku, zda mu není souzeno zůstat s Lulu už navždy. Jenomže jak ji najít? Willem se znovu vydává na cesty, bloudí od Mexika až po Indii a doufá, že to děvče nějakým zázrakem znovu potká. Jak ale měsíce plynou, začíná Willem pochybovat, zda je ruka osudu opravdu tak silná, jak si myslel… Pokračování románu Jen jeden den z pera bestselleristky Gayle Formanové je romantickým příběhem volby a náhody, ale i štěstí, které je možno najít, když se právě volba s náhodou potkají.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Stříbrné boty F&F 40 z bazaru
250 ,- Kč
Prodám stříbrné boty F&F, uvedená velikost 41, ale spíše odpovídá 40, délka stélky 26 cm. Boty jsou nové, nošené jenom doma, kde jsem zjistila, že mě tlačí a tak nabízím dál. Cena 250 Kč, v Brně možné osobní předání.
Inzerent - dětský bazar eglina Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Boty F&F sensitive sole 41 z bazaru
200 ,- Kč
Prodám boty F&F sensitive sole (tzn., že mají upravenou vložku boty tak, že je příjemně měkká), velikost 41, délku stélky jsem naměřila 26, 5 cm, výška podpatku 5 cm. Měla jsem jen párkrát na sobě. Cena 200 Kč, v Brně možné osobní předání.
Inzerent - dětský bazar eglina Lokalita inzerenta Brno
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Vaddey Ratner - Stín Banyánu z bazaru
99 ,- Kč
Počet stran: 288 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV. Výjimečný debutový román Vaddey Ratnerové, autorky s nevšedním citem pro jazyk, o naději, síle dětské představivosti, lásky k příběhům i k životu samotnému, který se odehrává na pozadí jedné z nejtemnějších a nejbrutálnějších kapitol lidské historie. Píše se rok 1975 a pro sedmiletou Raami ze dne na den končí dětství. Její otec se za rozbřesku vrací ze své pravidelné procházky se zprávou o bojích, které právě zachvátily ulice Phnompenhu, hlavního města Kambodže. Chaos revoluce a následný teror záhy rozdrtí všechny představy, které doposud holčička o světě měla. Ve světě novém, v němž se smrt, hladovění a tvrdá práce na hranici fyzických možností stanou něčím tak hrůzně všedním a všudypřítomným, se malá Raami upne k tomu jedinému, co jí z násilně přervaného dětství zbylo – k tradičním kambodžským mýtům a legendám, které jí vyprávěl otec. V ovzduší brutálního systematického teroru, kde je paměť brána jako nemoc a záminka popravě, se dívka snaží s jejich pomocí bojovat o každý další den, kdy zůstane naživu
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Sterilizátor AVENT z bazaru
400,- Kč
Prodám parní sterilizátor zn. Avent na 6 lahví, včetně dudlíků atd.
Inzerent - dětský bazar Neregistrovaný ... ( ) Lokalita inzerenta brno
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Fabio Geda - V moři jsou krokodýli z bazaru
65 ,- Kč
Počet stran: 176 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV ANOTACE: Když šestiletému Enájatovi zastřelí otce, už nic není jako dřív. V Afghánistánu vládne tálibánský režim, který tyranizuje obyčejné lidi, a nikdo si není jistý životem. Po několika letech hrozeb a ukrývání se matka nakonec rozhodne – vezme synka a jede s ním do Pákistánu. Po třech dnech se chlapec probudí v pokoji úplně sám. Matka je pryč a jemu nezbývá než vyjít ven do nepřátelského světa. Je mu deset let a vydává se bojovat o holý život.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Jennifer Clement - Ukradené modlitby z bazaru
59 ,- Kč
Počet stran: 224 ČTENÁ JEDNOU, SUPER STAV ANOTACE: Ladydi Garcia Martinez je vášnivá, zábavná a chytrá. Ale to není žádná výhra. Narodila se totiž do světa, kde je nebezpečné být dívkou. V horách mexického Guerrera se musí ženy o sebe postarat samy, protože jejich muži odešli hledat příležitost jinam. Ve stínu drogové války se tu na kraji vesnice kupí těla, aby se za pomoci štírů a hadů vrátila zpátky do země. Vyučování probíhá jen občas, to když se nějaký dobrovolník nechá zlákat, aby na jeden školní rok opustil město. V Guerreru kralují narkobaroni, zatímco matky tu převlékají svoje dcery za syny, a pokud to nejde, „dělají je ošklivé“ – stříhají jim vlasy, začerňují zuby, cokoli, jen aby je uchránili před nenasytnými drogovými kartely. A kdykoli se nablízku objeví černé SUV, Ladydi se spolu se svými kamarádkami schovávají do děr za domy jako zvířata, aby je nikdo neviděl.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Johannes Mario Simmel - Všichni lidé bratry jsou z bazaru
159 ,- Kč
Počet stran: 664 JEDNOU ČTENÁ. ANOTACE: Tématem nepochybně nejznámějšího a nejúspěšnějšího, dějově velmi bohatého a spletitého autorova románu, je příběh dvou bratrů, z nichž jeden má druhého sprovodit ze světa úkladnou vraždou, nakonec se však sám stane obětí najatého vraha. Čtenář je vtažen do prostředí velkého byznysu, válečných zločinců, nočních podniků, lásky a nenávisti, erotiky a kriminality. Ale i v tomto světě platí rčení, že „na každého jednou dojde“.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Eric Frattini - Vodní labyrint z bazaru
59 ,- Kč
Počet stran: 480 NEČTENÁ, PŘESTO DOLE OŠOUPANÁ Z KNIHOVNY. ANOTACE: Mladá archeoložka Afdera Brooksová se dostaví k smrtelné posteli své babičky, výstřední milionářky a sběratelky umění. Ta Afdeře svěří dědictví bezpečně uložené v jedné americké bance - starobylý rukopis. Afdera podniká cestu kolem světa, aby odkryla záhadný obsah tohoto dokumentu. Cesta vrcholí v Benátkách ve vodním labyrintu. Z Vatikánu zasahuje intrikující kardinál Lienart, který se všemožně snaží zabránit odhalení, jež by mohl přinést poničený pergamen.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Rebecca James - Krásné zlo z bazaru
69 ,- Kč
Počet stran: 296 JEDNOU ČTENÁ, TROCHU POMAČKANÝ PŘEBAL NAHOŘE Z KNIHOVNY. ANOTACE: Velmi očekávaný debut australské autorky, prodáno ještě před vydáním do řady zemí. Kniha vypráví příběh očima mladé Katherine, která se po traumatu, kdy před jejíma očima opilí mladíci znásilní a zabijí její sestru, přestěhuje a začne chodit na novou školu. Skamarádí se se školní hvězdou Alice, která se k ní ale chová stále podivněji, až se z ní vyvine psychopat. Důvod, proč dívku pronásleduje, je kupodivu Katherinina zavražděná sestra….
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Bílá vyšívaná podprsenka Playtex vel. 75E z bazaru
89 ,- Kč
Bílá vyšívaná podprsenka, krásný stav, bez kostic.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Vyšívaná podprsenka Next vel. 75B z bazaru
59 ,- Kč
Vyšívaná podprsenka Next, hezký nošený stav, košíčky lehce vyztužené, kostice.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Gilles Legardinier - Zítra začnu nový život z bazaru
69 ,- Kč
Počet stran: 312 NEČTENÁ, NAHOŘE TROCHU OHLÝ PŘEBAL Z KNIHOVNY. ANOTACE: Jako kdyby se spojila Bridget Jonesová s Amélií z Montmartru. To si přece nenecháte ujít! Julie Tournellová je téměř třicetiletá Pařížanka, která ještě stále hledá muže svých snů. Práci bankovní úřednice považuje za dočasný omyl a šeď jednotlivých dnů jí zpestřují jen trapasy a maléry, do nichž se s větší či menší měrou vlastního přičinění neustále dostává. Radikální změna v Juliině životě přijde zároveň s novou cedulkou na poštovní schránce v jejím domě. Ricardo Patatras… Sice nového souseda ještě ani neviděla, ale přesto se rozhodne konat. Vždyť co kdyby byl právě on ten pravý? Plna neopodstatněných nadějí udělá Julie celou řadu věcí, od nichž by rozumná žena upustila už ve chvíli, kdy ji napadnou. Záměrně si zničí počítač a pije nenáviděné kafe, jen aby byl v její blízkosti – a také aby zanedlouho zjistila, že Ricardo je muž snad až příliš dokonalý na to, aby vůbec existoval. Je tady ovšem jeden problém: i Ricardo má svá tajemství. A Julie potřebuje vědět o svém vyvoleném vše! Nikoho nepřekvapí (a Julii nejméně), že při odhalování záhad Ricardova života jde z jednoho průšvihu do trapasu a zase zpět, ale informuje nás o nich se statečným nadhledem. Akorát… akorát si po večerech opakuje stále stejnou větu: Zítra začnu nový život!
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Alexandra Potter - Není přání jako přání z bazaru
99 ,- Kč
Počet stran: 310 NEČTENÁ, MINIMÁLNĚ ZMÁČKLÝ PŘEBAL NAHOŘE Z KNIHOVNY. VČETNĚ ORIG. ZÁLOŽKY :) ANOTACE: Úspěšná anglicky píšící autorka literatury pro ženy Alexandra Potter vstupuje premiérově na český trh. Při četbě její knihy budete váhat, zda vám její tvorba připomíná spíše Betty MacDonaldovou v moderním hávu nebo eskapády Bridget Jonesové. Samostatná rusovlasá Londýňanka Heather se stále vyrovnává s nevěrou bývalého přítele, po němž jí zůstaly jen hořké vzpomínky a nesplacený byt. Jednoho dne v dešti potká cikánku, která jí vnutí vřes pro štěstí, který prý splní všechna přání. A svět se jako mávnutím kouzelného proutku skutečně začíná měnit a život se rozjasňuje. Splněná přání začínají nabírat na obrátkách, Heather je zaskočená tím, co se děje. Ale když do rodinného života zasáhne nečekaná a vážná nemoc otce, usoudí, že je nejvyšší čas na vřes zapomenout a ujasnit si priority. Váhá, jestli jí přání skutečně plnil vřes, nebo to byly shody okolností a náhody. Těžko říct… Vtipná, čtivá kniha pro moderní samostatné ženy, které dokážou brát život s nadhledem a humorem.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 3
Susan Spencer - Wendelová - Než řeknu sbohem z bazaru
69 ,- Kč
Počet stran: 320 NEČTENÁ, NAHOŘE KOUSEK NATRHLÝ PŘEBAL Z KNIHOVNY. ANOTACE: Kniha zachycuje autentický příběh ženy, uznávané americké novinářky a matky tří malých dětí, která si jednoho dne všimne, že se jí ztenčuje levá ruka. Začíná kolečko po doktorech a verdikt je nemilosrdný: Lou Gehrigova choroba, neurodegenerativní progresivní onemocnění, které poškozuje nervové buňky. Příčina: neznámá. Vyléčení: nemožné. Prognóza: odhadem rok života. Autorka se vydává na závod s časem – chce, aby si s rodinou užila co nejvíce šťastných chvil..
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Patricia Shaw - Mangový vrch z bazaru
59 ,- Kč
Počet stran: 576 NEČTENÁ, VELMI DOBRÝ STAV ANOTACE: Syn Pace MacNamary Duke se rozhodne postavit na vlastní nohy a proti vůli svých bratrů Johna Pace a Paula koupí nádhernou stanici Mangový vrch. Dobrodružná povaha ho však nenechá v klidu, přidává se ke svému příteli Harrymu Merrimanovi, který žene dobytek daleko do vnitrozemí nového státu Queensland. Oba se seznamují s Edwardem, synem lorda Jasina Heselwooda. Jejich protivníky i přáteli jsou na této cestě původní obyvatelé, Austrálci, kteří se zoufale snaží bojovat za svobodu a zachování svého způsobu života.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 1
Elizabeth Nobleová - Dívka od vedle z bazaru
99 ,- Kč
Počet stran: 360 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV. ANOTACE: Vítejte v New Yorku na Upper East Side v budově s červenou markýzou. Eve a Ed Gallagherovi začínají v bytě 7A nový život. Mělo by to být šťastné období, ale od chvíle, kdy Eve odjela z Anglie, si připadá ztracená a osamělá. Životy dvou jiných rodin se prolnou, když se ženatý Jason zamiluje do vdané Rachael. A pokud jde o milovnici červené knihovny Charlotte Murphyovou ze 2A, je poblázněná do portýra, avšak příliš uzavřená ve svých snech, aby podnikla další krok. Všechny ovlivní, když tajnosti a touhy skryté za zavřenými dveřmi konečně vyplují napovrch.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2
Evan Mandery - Má věčná Q z bazaru
69 ,- Kč
Počet stran: 336 JEDNOU ČTENÁ, SUPER STAV. ANOTACE: Kdo by nestál o zaručené rady do života? Občas by se hodil přesný návod, čemu se vyhnout, na co se naopak soustředit, aby se měl člověk na světě co nejlépe. Ale čeho je moc… Mladého spisovatele nedlouho před svatbou navštíví podivný host z budoucnosti, v němž pozná své vlastní starší já. Ten muž pro něj má jediné, ale důrazné varování… A vlákno vypravěčova života se začne odvíjet úplně jiným směrem. Záhadné návštěvy tím však nekončí a jeho existence se zamotává víc a víc. Jediné, co zůstává, jsou vzpomínky na Q – věčnou, nezapomenutelnou a nepřekonatelnou lásku.
Inzerent - dětský bazar gilotek Lokalita inzerenta Kutnohorsko
Oblíbit  0 | Počet fotek 2

Stránky