Kočárek 3kombinace s autosedačkou za 6900-Dětský bazar

Kočárek 3kombinace s autosedačkou za 6900 Kč, bazar Ivančice

6 900,- Kč
Neregistrovaný inzerent

Prodám nový, nepoužitý klasický kočárek s chromovým houpacím podvozkem a pevnými koly Adbor Marsel Classic. Kombinace hlubokého a sportovního kočárku s autosedačkou. Klasický křížový podvozek uzpůsobený k houpání, 14foukaná kolečka, potah je kombinací textilie a perforované kůže, nastavitelná rukojeť potažená eco kůží, košík na menší nákupy. Hluboká korbička: moderní odlehčená vana vybavena praktickým úchopem pro snadnou manipulaci součástí je měkká matrace a polstrování možnost sklopit boudu korbičky součástí nánožník.
Sportovní nástavba: lze otočit po nebo proti směru jízdy. Vybavena praktickým úchopem pro snadnou manipulaci Nastavitelná zádová opěrka, 5-bodový bezpečnostní pás, nastavitelná opěrka nohou, sklopitelná bouda.
Příslušenství ke kočárku: přebalovací taška, pláštěnka, síť proti hmyzu, autosedačka AS CAPRI ve váhové kategorii 0-10 kg. Možnost upevnění na podvozek kočárku ve směru jízdy. V případě zájmu nafotím komplet, zatím je rozložený v 2 krabicích.

Lokalita:           Ivančice

   KOČÁRKY

   Adbor Marsel

10/10/18

Číslo inzerátu:     42778

Počet zobrazení: 847

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nazasílejte peníze za zboží předem neznámým nebo neprověřeným inzerentům. Více o pravidlech bezpečného nákupu.