Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 2016, 9-18 kg hnědá za 2500 Kč, bazar Klatovy

2 500,- Kč
Neregistrovaný inzerent

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl je vhodná pro děti od 9 do 18 kg. Autosedačka se umisťuje na základnu Maxi-Cosi FamilyFix. Autosedačku nelze připevnit do auta pomocí pásů.
Výšku ramenních pásů a opěrky hlavičky lze nastavit jedním pohybem, systém boční ochrany nabízí optimální ochranu v případě bočního nárazu. Díky základně lze nastavit pět pohodlných pozic od sezení po mírný leh. Autosedačka lze
jedním kliknutím připevnit na bázi Maxi-Cosi FamilyFix (základna je použitelná i pro autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix nebo Pebble). Inovativní systém bezpečnostních pásů - pásy nepřekáží při umísťování dítěte do autosedačky (pásy jsou mírně vyvýšeny pružinkami, dítě je při umísťování do autosedačky nepřisedne). Kompaktní design vhodný i do malých automobilů. Snadno pratelné polstrování. Autosedačka je bez poškození a opotřebení potahů, byl používán po celou dobu potah. Používána 2,5 roku ne příliš často. Cena 2500 Kč za KUS. Cena bez základny.

Lokalita:           Klatovy

   Autosedačky 9-36 kg

   Maxi Cosi

Datum vložení: 29/12/18

Číslo inzerátu:     43842

Počet zobrazení: 614

Tvorba webových stránek a SEO optimalizace


UPOZORNĚNÍ: Nikdy nazasílejte peníze za zboží předem neznámým nebo neprověřeným inzerentům. Více o pravidlech bezpečného nákupu.