kočárek - trojkombinace za 7500 Kč, bazar Brno

7 500,- Kč
Neregistrovaný inzerent

Trojkombinace se skládá z hluboké korbičky s nánožníkem + sportovní nástavby s boudou a nánožníkem + autosedačky + přebalovací tašky + pláštěnky + adaptéru na autosedačku.

Podvozek Bohemia Line: kvalitní kola "by Tako", všechna kola jsou nafukovací s autoventilkem, přední kola jsou otočná o 360° s možností aretace pro jízdu v terénu, vynikající manipulace "Klick-klack" /systém nasazení na konstrukci všech nástaveb/, výškově nastavitelná rukojeť potažená ekokůží pomocí kloubového mechanismu, nožní brzda se snadným nášlapným ovládáním působící zároveň na obě zadní kola, úložný koš v barvě kočárku.

Hluboká korba: je velmi prostorná, lze ji na podvozku převážet po i proti směru jízdy, je opatřena nánožníkem chránícím dítě při nepřízni počasí, bouda korby je vybavena odvětrávacím okénkem pro lepší cirkulaci vzduchu, má polohovací madlo pro polohování zad, rychlý a jednoduchý systém nasazení a odejmutí korby z podvozku.

Sportovní nástavbu lze na podvozku převážet po i proti směru jízdy, je vybavena velkou polohovací boudou s protislunečním kšiltem, má vnitřní vyjímatelnou pohodlnou vložku, polohování zad lze až do úplného lehu, polohování opěrky nohou s povrchovým materiálem zajišťujícím snadné čištění, bezpečnost dítěte zajišťují 5-ti bodové bezpečnostní pásy, odnímatelné madlo před dítětem, středový mezinožní pás, proti nepřízni počasí chrání dítě velký zateplený nánožník.

Autosedačka pro děti od narození do 13kg, madlo pro lehký přenos dítěte, stříška, součástí autosedačky jsou rovněž adaptéry.

Přebalovací taška je v designu barvy kočárku, prostorná s velkými vnitřními kapsami, obsahuje i menší kapsy na drobnosti, součástí je přebalovací podložka. Na kočárek se připevňuje pomocí závěsných pásků, zapínání na zip s bezpečnostní klopou, dvě velké uši.

   604 222 545

Lokalita:           Brno

   Kočárkové sety

   Bohemia Line

Datum vložení: 01/05/19

Číslo inzerátu:     46503

Počet zobrazení: 683

Tvorba webových stránek a SEO optimalizace


UPOZORNĚNÍ: Nikdy nazasílejte peníze za zboží předem neznámým nebo neprověřeným inzerentům. Více o pravidlech bezpečného nákupu.