TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK | SEO | PPC

Prodej kočárku Bohemia line se sportovní nástavbou a hlubokou korbou + autosedačka

Prodej kočárku Bohemia line se sportovní nástavbou a hlubokou korbou + autosedačka Joie i-Gemm za 0 Kč, bazar,České Budějovice0,- Kč
Neregistrovaný inzerent

VOLAT: 603398883

Prodám Kočárek Bohemia Line Součástí je podvozek, hluboká korba, sportovní nástavba, pláštěnka,přebalovací taška a návleky jak na korbu, tak na sportovní nástavbu. V ceně dále prodávám autosedačku Joie i-Gemm 0-13kg s novorozeneckou vložkou. Součástí autosedačky jsou adaptéry, které pasují na podvozek kočárku. Hluboká korba používána půl roku, sportovní nástavba používána též půl roku. U sportovní nástavby chybí navleky na pětibodove pásy (ani nebyly využity, nebyla potřeba). Podvozek je používáním poškrábán (viz foto). Jinak je kočárek celkově zachován a plně funkční. Kola kočárku jsou nafukovací a otočná. Autosedačka používána rok. Též nemá návleky na pětibodove pásy (též nevyužity, dají se dokoupit). Madlo autosedačky je poškrábáno (viz foto). Plně funkční a bezpečná. Jak na kočárek tak autosedačku platí ještě půlroční záruka. Veškerou manipulaci s kočárkem a autosedačkou jsem ochotná názorně předvést. Všechny potahy jsou čisté a vyprané. Konstrukce kočárku vyčištěna. Prodávám jako celek kočárek + autosedačka, nikoliv rozděleně. Nejlepe osobní předání v Českých Budějovicích, poštou nezasílám. Cena dohodou.

Bohemia line Joie i-Gemm

Lokalita:           České Budějovice

KOČÁRKY

Datum vložení: 02/09/20

Číslo inzerátu:     53745

Počet zobrazení: 231

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nazasílejte peníze za zboží předem neznámým nebo neprověřeným inzerentům. Více o pravidlech bezpečného nákupu.